| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| не е за артикул номер | 5515 |
| тегло | 80 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| за OEномер | 0382.AS |
| за OEномер | 1618X2 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| размери на питата на радиатора | 300-147-80 |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 300 mm |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 134 mm |
| височина | 300 mm |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 174,4 mm |
| височина | 300 mm |
| входящ отвор | 60 mm |
| изходен отвор | 60 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 300-145-90 |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 147 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 133,4 mm |
| височина | 300 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | VALEO |
| размери на питата на радиатора | 300x145x85 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |