| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 1434C8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| за OEномер | 1434.C8 |
| за OEномер | 0381.27 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| не е за артикул номер | 5518 |
| тегло | 90 g |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 0382RX |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 0382NZ |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 0382RY |
| за OEномер | 0382EL |
| размери на питата на радиатора | 300-145-80 |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 300 mm |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147,4 mm |
| височина | 300 mm |
| входящ отвор | 60 mm |
| изходен отвор | 60 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 300 - 132 - 85 |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 147 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| за OEномер | 753420 |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 133,4 mm |
| височина | 300 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |