| вътрешен диаметър | 44,3 mm |
| външен диаметър | 49,3 mm |
| дебелина | 3,85 mm |
| материал | стомана |
| форма | V-форма |
| вътрешен диаметър | 44,3 mm |
| външен диаметър | 49,3 mm |
| дебелина | 3,85 mm |
| форма | V-форма |
| страна на монтаж | изпускателен колектор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| размери на питата на радиатора | 376 X 134 X 64 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |