| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | предпазен въздушен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 1002 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дължина | 657 mm |
| ширина | 157 mm |
| дълбочина | 40 mm |