| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | предпазен въздушен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 1002 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| дебелина | 76 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 300 mm |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147,4 mm |
| височина | 300 mm |
| входящ отвор | 56 mm |
| изходен отвор | 56 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |