| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 322 mm |
| височина | 680 mm |
| дължина | 680 mm |
| ширина | 322 mm |
| дълбочина | 34 mm |
| вариант на екипировка | LLK |
| размери на питата на радиатора | 680 X 322 X 34 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 680x322 |
| входящ отвор | 65 mm |
| изходен отвор | 65 mm |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 322 mm |
| височина | 680 mm |
| входящ отвор | 73 mm |
| изходен отвор | 73 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |