| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 0382CR |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| не е за артикул номер | 5523 |
| тегло | 100 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 322 mm |
| височина | 680 mm |
| дължина | 680 mm |
| ширина | 322 mm |
| дълбочина | 34 mm |
| вариант на екипировка | LLK |
| размери на питата на радиатора | 680 X 322 X 34 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 680x322 |
| входящ отвор | 65 mm |
| изходен отвор | 65 mm |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 322 mm |
| височина | 680 mm |
| входящ отвор | 73 mm |
| изходен отвор | 73 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |