| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| за OEномер | 1618X2 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 76 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 300 mm |
| размери на питата на радиатора | 300-156-80 |
| размери на питата на радиатора | 300 - 155 - 80 |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 156 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 156 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на катализатора | за автомобили с филтър за сажди и твърди частици |