| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 144 mm |
| височина | 300 mm |
| размери на питата на радиатора | 300x144x80 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| ограничение за производител | EURO 5 |
| размери на питата на радиатора | 300-156-80 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 300-145-80 |