| за OEномер | 1 219 454 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| за OEномер | 1219454 |
| за OEномер | 2S6Q6K677AB |
| страна на монтаж | вход |
| за OEномер | 1434F6 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| за OEномер | 1434.F6 |
| за OEномер | 1670802 |
| вариант на екипировка | Reparaturlösung |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 540 mm |
| размери на питата на радиатора | 504-85-64 |
| размери на питата на радиатора | 730x127x62 |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | WP |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 82 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбо/интеркулер |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |