| вариант на екипировка | fara metal |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 106 mm |
| височина | 657 mm |
| размери на питата на радиатора | 655x105x76 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |