| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 290 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 290-130-65 |
| размери на питата на радиатора | 290x130x64 |
| тегло | 3450 g |