| ограничение за производител | MODINE |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 195 mm |
| височина | 297 mm |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 294x200 |
| входящ отвор | 54 mm |
| изходен отвор | 54 mm |
| размери на питата на радиатора | 295x200x62 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1000 g |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 294x200 |
| входящ отвор | 54 mm |
| изходен отвор | 54 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |