| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| за OEномер | 55188059 |
| за OEномер | 55188059 |
| размери на питата на радиатора | 646-397-30 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 29 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 647 mm |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| качество | WP |