| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 0 mm |
| ширина | 102 mm |
| височина | 450 mm |
| за OEномер | 51884840 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 450-102-50 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| за OEномер | 55188059 |
| размери на питата на радиатора | 450x100x52 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| тегло | 2400 g |
| за OEномер | 55188059 |
| дължина | 450 mm |
| ширина | 101 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |