| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| размери на питата на радиатора | 294 X 200 X 64 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| ограничение за производител | MODINE |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| регулатор | с регулатор за налягане |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0089 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| за OEномер | 55188059 |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 195 mm |
| височина | 297 mm |
| за OEномер | 55188059 |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| размери на питата на радиатора | 295x200x62 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |