| само във връзка с | 70-41369-00 |
| размери на питата на радиатора | 294 X 200 X 64 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| ограничение за производител | MODINE |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 295 mm |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 195 mm |
| височина | 297 mm |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 294x200 |
| входящ отвор | 54 mm |
| изходен отвор | 54 mm |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 295 mm |
| ширина | 202 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 294x200 |
| входящ отвор | 54 mm |
| изходен отвор | 54 mm |