| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| не е за артикул номер | 5727 |
| тегло | 420 g |
| не е за артикул номер | 5742 |
| за OEномер | 55188059 |
| размери на питата на радиатора | 240 X 175 X 62 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 240x175x64 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| тегло | 2568 g |
| за OEномер | 55188059 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 240 x 175 x 64 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 175 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 240x175 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 240 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |