| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 1496238 |
| за OEномер | 4M516K863BE |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| за OEномер | 4M516C646DF |
| за OEномер | 1480555 |
| вариант на екипировка | Reparaturlösung |
| за OEномер | 4M516K863AD |
| за OEномер | 1374657 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 601-143-58 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 40 mm |
| ширина | 157 mm |
| височина | 657 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 657-157-40 |
| за OEномер | 1673687 |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 132 mm |
| височина | 600 mm |
| размери на питата на радиатора | 600 - 129 - 50 |
| дължина | 657 mm |
| ширина | 157 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 657 mm |
| ширина | 157 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| версия | produced by BEHR |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 657x158 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| размери на питата на радиатора | 600x143x50 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1770 g |
| дължина | 601 mm |
| ширина | 143 mm |
| дълбочина | 58 mm |
| версия | produced by VISTEON |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Евро 4 (D4) |