| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тегло | 0,200 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 45 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 43 mm |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 250 mm |
| тегло | 0,480 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 46 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 47 mm |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 400 mm |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 400 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,590 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 50 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54 mm |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | горе |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 250 mm |
| тегло | 0,480 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 46 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 47 mm |
| необходими бройки | 1 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 601-143-58 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 40 mm |
| ширина | 157 mm |
| височина | 657 mm |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 132 mm |
| височина | 600 mm |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 657x158 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| размери на питата на радиатора | 600x143x50 |
| качество | WP |
| дължина | 601 mm |
| ширина | 143 mm |
| дълбочина | 58 mm |
| версия | produced by VISTEON |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| да се спазван инструкциите за монтаж |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |