| материал | гума с текстилна подложка |
| страна на монтаж | интеркулер (охладител за въздуха на турбината) |
| страна на монтаж | горе |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 40 mm |
| ширина | 157 mm |
| височина | 657 mm |
| дължина | 657 mm |
| ширина | 157 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| версия | produced by BEHR |