| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| материал | гума с текстилна подложка |
| страна на монтаж | интеркулер (охладител за въздуха на турбината) |
| страна на монтаж | горе |
| дължина | 335 mm |
| ширина | 157 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 157 mm |
| височина | 335 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 1803543 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |