| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 40 mm |
| ширина | 157 mm |
| височина | 657 mm |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 132 mm |
| височина | 600 mm |
| размери на питата на радиатора | 600 - 129 - 50 |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 657x158 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| размери на питата на радиатора | 600x143x50 |
| качество | WP |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 658-158-40 |
| размери на питата на радиатора | 657x150x40 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |