| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 4M516C646DF |
| за OEномер | 1480555 |
| вариант на екипировка | Reparaturlösung |
| дължина | 230 mm |
| тегло | 0,410 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 40 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 56 mm |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с топлозащитна пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 90 mm |
| височина | 412 mm |
| размери на питата на радиатора | 412x97x85 |
| качество | WP |
| ограничение за производител | VALEO |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 412x91 |
| входящ отвор | 56 mm |
| изходен отвор | 56 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |