| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 1867139 |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| страна на монтаж | вход |
| за OEномер | 1910634 |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 398 mm |
| версия | Transit350 |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 145 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| версия | produced by VISTEON |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 145 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| версия | produced by VISTEON |
| ограничение за производител | VISTEON |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 398x147 |
| входящ отвор | 55 mm |
| изходен отвор | 55 mm |
| ограничение за производител | VISTEON |
| качество | Premium |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 398x147 |
| входящ отвор | 55 mm |
| изходен отвор | 55 mm |
| размери на питата на радиатора | 398 - 147 - 62 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| обурудване на автомобила | за автомобили с DPF - филтър за сажди и твърди частици |