| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| изпускателна система | до турбокомпресор |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| материал | метал |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| материал | метал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 450 mm |
| ширина | 137 mm |
| дълбочина | 49 mm |