| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| дебелина | 63 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 475 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 475-192-65 |
| ограничение за производител | DENSO |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 475x185 |
| входящ отвор | 60 mm |
| изходен отвор | 60 mm |
| ограничение за производител | DENSO |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 475x185 |
| входящ отвор | 60 mm |
| изходен отвор | 60 mm |