| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| изпускателна система | до турбокомпресор |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| материал | метал |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| материал | метал |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 60 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 150 mm |
| тегло | 4 kg |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |