| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | изпускателен колектор |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| ограничение за производител | DENSO |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 200x205 |
| входящ отвор | 55 mm |
| изходен отвор | 55 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| технически информационен номер | RF7J |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| технически информационен номер | RF7K |