| само във връзка с | 70-41369-00 |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 198 mm |
| размери на питата на радиатора | 200-200-65 |
| размери на питата на радиатора | 205 - 198 - 64 |
| размери на питата на радиатора | 198x205 |
| входящ отвор | 61 mm |
| изходен отвор | 61 mm |
| размери на питата на радиатора | 198x205x64 |
| качество | WP |
| дължина | 198 mm |
| ширина | 205 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| технически информационен номер | RF7J |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| технически информационен номер | RF7K |