| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 230 mm |
| височина | 200 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | R2AX13565 |