| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| размери на питата на радиатора | 250x120 |
| входящ отвор | 57 mm |
| изходен отвор | 57 mm |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 120 mm |
| дълбочина | 65 mm |
| дебелина | 65 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 250 mm |