| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | изпускателен колектор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 143 mm |
| височина | 625 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 625-143-62 |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| изпълнение на филтъра | с бърз конектор |
| размери на питата на радиатора | 625x143 |
| входящ отвор | 61 mm |
| изходен отвор | 61 mm |