| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | горе |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 143 mm |
| височина | 625 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 625-143-62 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |