| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 901 528 1882 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 0,45 kg |
| материал | мед |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 253 mm |
| височина | 718 mm |
| размери на питата на радиатора | 717x255 |
| качество | WP |
| ограничение за производител | VALEO |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 717x255 |
| входящ отвор | 65 mm |
| изходен отвор | 65 mm |
| ограничение за производител | VALEO |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 717x255 |
| входящ отвор | 65 mm |
| изходен отвор | 65 mm |
| ограничение за производител | BEHR |
| размери на питата на радиатора | 630x230 |
| входящ отвор | 57 mm |
| изходен отвор | 57 mm |