| тип зареждане (нагнетяване) | Руутс турбина |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 158 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| размери на питата на радиатора | 277 X 158 X 50 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 158 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |