| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 40 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 285 mm |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1350 g |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |