| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| размери на питата на радиатора | 540-83-64 |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 82 mm |
| дълбочина | 65 mm |
| версия | produced by BEHR |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 538x82 |
| входящ отвор | 56 mm |
| изходен отвор | 56 mm |