| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 540 mm |
| размери на питата на радиатора | 540 - 85 - 64 |
| размери на питата на радиатора | 540-83-64 |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 82 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 82 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 82 mm |
| дълбочина | 65 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |