| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 188 mm |
| височина | 445 mm |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |