| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 210 mm |
| размери на питата на радиатора | 210-205-65 |
| размери на питата на радиатора | 210x202x64 |
| качество | WP |