| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 280 mm |
| височина | 565 mm |
| размери на питата на радиатора | 565-284-30 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 665-284-30 |
| дължина | 565 mm |
| ширина | 284 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| дължина | 565 mm |
| ширина | 284 mm |
| дълбочина | 30 mm |