| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 280 mm |
| височина | 565 mm |
| размери на питата на радиатора | 665x280x30 |
| качество | WP |