| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 275-127-50 |
| дебелина | 46 mm |
| ширина | 126 mm |
| височина | 280 mm |
| размери на питата на радиатора | 275x127x50 |
| качество | WP |
| дължина | 275 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| дължина | 275 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбо/интеркулер |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |