| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 572 x 130 x 52 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 572 mm |
| размери на питата на радиатора | 572-131-53 |
| размери на питата на радиатора | 572x127x50 |
| качество | WP |
| дължина | 572 mm |
| ширина | 132 mm |
| дълбочина | 53 mm |
| дължина | 572 mm |
| ширина | 130 mm |
| дълбочина | 52 mm |
| версия | produced by BEHR |