| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 555220 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 450 mm |
| дебелина | 52 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 450 mm |
| размери на питата на радиатора | 450-100-53 |
| размери на питата на радиатора | 450 x 100 x 52 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 450x97x52 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 450x97x52 |
| качество | WP |
| дължина | 450 mm |
| ширина | 100 mm |
| дълбочина | 52 mm |
| версия | produced by BEHR |
| качество | Premium |
| размери на питата на радиатора | 450x100 |
| входящ отвор | 40 mm |
| изходен отвор | 40 mm |
| дължина | 665 mm |
| ширина | 362 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбо/интеркулер |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |