| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 663x362 |
| входящ отвор | 72 mm |
| изходен отвор | 72 mm |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 362 mm |
| височина | 665 mm |
| размери на питата на радиатора | 665-360-33 |
| дължина | 665 mm |
| ширина | 362 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| версия | produced by BEHR |