| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 555221 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 663x362 |
| входящ отвор | 72 mm |
| изходен отвор | 72 mm |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 362 mm |
| височина | 665 mm |
| тегло | 1,04 kg |
| за OEномер | 860118 |
| вариант на екипировка | Reparaturlösung |
| дължина | 64 mm |
| ширина | 145 mm |
| дълбочина | 130 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | индиректен интеркулер |
| версия | produced by BEHR |