| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 522 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбо/интеркулер |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |