| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| размери на питата на радиатора | 315-218-65 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 217 mm |
| височина | 315 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 315 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |